Ви ж знаєте, що Україна має власну станцію в Антарктиді, так? І що вона колись належала Великій Британії, а Україні дісталася всього за 1 фунт стерлінгів? І що поруч із нею живуть тисячі пінгвінів, тюлені та навіть кити?
Тож маємо освіжуючу новину!
В Місце Сили на натхненну зустріч із вами завітає Олександр Полудень — керівник 30-ї Української антарктичної експедиції, полярник та метеоролог-озонометрист.
Поговоримо про те, як живеться й працюється на українській станції «Академік Вернадський», як науковці місяцями досліджують один із найвіддаленіших куточків планети, чому Антарктида допомагає зрозуміти зміни клімату та як потрапити до складу справжньої полярної експедиції.
А ще дізнаємося, як виглядає звичайний день на станції, які пригоди трапляються серед льодів та чому робота науковця може бути не менш захопливою, ніж подорож до іншої планети.
Запрошуємо вас на крижану зустріч липневого дня, ви з нами ?