Повернутись назад
10-17 років
1 година 30 хвилин
Арттерапевтичне заняття: «Малюємо кавою»
Ми не жартуємо і не зійшли з розуму 🙂
Так, каву можна не тільки пити! Нею можна малювати й дуже навіть круті картини. У світі навіть є такі художники, які завжди замість фарб використовують лише каву. Цікаво? Ще й як. Варто спробувати? ТОЧНО!
Зареєструватись